Drukarnia Warszawa

Wyklejanie witryn foliami reklamowymi

Zajmujemy się profesjonalnym wyklejaniem witryn sklepowych foliami reklamowymi.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania od projektu poprzez wizualizację i finalne wyklejenie okien.Oferujemy następujące rodzaje folii:

Folie OWV (One Way Wision).
Folie charakteryzują się półprzepuszczalnością światła dzięki czemu idealnie nadaje się do wyklejania witryn sklepowych, szyb samochodowych.
Na foliach OWV stosujemy kolorowy (CMYK) nadruk solwentowy dzięki czemu dowolna grafika i tekst będzie widoczna na Twoich szybach.
Folia przepszcza światło, klejona jest od zewnątrz a jej dziurkowana struktura powoduje efekt tzw. lustra weneckiego tylko z jednej strony jest widoczna reklama nadrukowana na folii a z drugiej strony (od wewnątrz) widać co jest na zewnątrz. Jest to jedna z najczęściej stosowanych folii reklamowych do wyklejania szyb w sklepach czy punktach usługowych. Najlepiej widoczna reklama jest gdy na zewnątrz jest widno (światło dzienne) a wewnątrz ciemniej (światło z żarówek itp).W monencie kiedy wewnątrz jet dobrze doświetlone pomieszczenie a na zewnątrz jest ciemno - reklama nadrukowana na folii będzie mniej widoczna co jest widoczne na zdjęciu poniżej.Na foliach One Way Vision jesteśmy w stanie odwzorować zdjęcia czy grafikę tak, że zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.Folia OWV (One Way Vision) jest specjalną perforowaną folią PCV samoprzylepną z białym przodem (z możliwością nadruku na ploterze) i czarnym spodem który pokryty jest klejem. Stosunek powierzchni do zadruku w stosunku do obszaru dziurkowanego to 60% do 40%. Klej używany w wymienionych foliach to poliakrylan rozpuszczalnikowy usuwalny, który jest transparentny. Grubość folii OWV to 160 mikronów. Odporność folii na temperaturę to zakres od -25 stopni do +80 stopni celciusza. Użyty twardy solwent jest odporny na warunki atmosferyczne jak deszcz czy śnieg jak i działanie promieni słonecznych. W miejscach o dużym nasłonecznieniu folie OWV szybciej ulegną blaknęciu - do 1 roku folia zachowuje swoją kolorystykę, powyżej tego okresu w miejscach o dużym nasłonecznieniu może z biegiem lat blaknąć. Możliwe jest zabezpieczenie dodatkowe folii laminatem płynnym co spowoduje dodatkowe jej zabezpieczenie i dłuzszy czas ekspozycji. Zalecane jest klejenie folii OWV na powierzchnie szklane - płaskie choć także możliwe jest wyklejenie na szybach samochodu (zdjęcie poniżej).Montaż folii OWV

Zalecana temperatura otoczenia do wyklejania folii One Way Vision to przedział od +15 stopni do +35 stopni celciusza.
Przed rozpoczęciem klejenia folii - należy okna dokładnie umyć, usunąć nierówności które podczas mycia nie zostały usunięte a na koniec odtłuścić.
Folie zarówno można kleić na sucho jak i na mokro. Wyklejanie na mokro jest o tyle lepsze, że dzieki zastosowaniu odpowiednich środów i wody można skorygować położenie folii w przypadku nierównego przyłożenia jej za pierwszym razem do szyby. Wyklejanie na sucho zalecamy przy mniejszych formatach folii lub osobom z większym doświadczeniem przy klejeniu. Przy odklejnaiu folii OWV od podkładu należy uważać aby folia nie skleiła się - przy mocnym sklejeniu istnieje ryzyko konieczności wyrzucenia zniszczonej folii. Folię nalezy umiejętnie odkleić uważając aby nie rozciągać jej zbytnio i nie deformować czy przypadkiem nie rozedrzeć. Po naklejeniu na powierzchnię szklaną nalezy ją dokleić za pomocą specjalnych rakli i w przypadku klejenia na mokro umiejętnie wytrzeć. UWAGA: Folie na bokach mająnierówna powierzchnię i w przypadku użycia ręczników papierowych mogą pozostawać kawałki papieru na rogach - zalecane wycieranie folii od wewnątrz do zewnątrz aby nie pozostawiać kawałków papieru a także nie zaczepić i odkleić folii czy doprowadzić do rozdarcia.
Po wyklejeniu należy odczekać i sprawdzić czy nie odkleja się na rogach a także czy nie powstały bąble - jesli sie pojawiają należy przycisnąć je do szyby i odczekać aż klej zareaguje z szybą i po odciśnieciu nie odskoczy - w razie potrzeby powtórzyć.
Po wyklejeniu folię OWV pozostawić nie myjąc szyb przez 48h do momentu aż klej odpowiednio złapie.

Montaż folii One Way Vision można zlecić także naszej firmie, która profesjonalnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły zajmie się jej montażem.Przez wiele lat działalności mamy setki zrealizowanych montaży w Warszawie i okolicach. Montujemy zarówno z ziemi czy drabiny jak i z użyciem podnośnika.
W celu wyceny kosztu wydruku i wyklejenia witryn sklepowych foliami reklamowymi należy przesłać na nasz adres mailowy:
- lokalizację punktu
- zdjęcia witryn
- wymiary witryn
Po przesłaniu przez nas wyceny i po akceptacji przez klienta przygotowujemy projekt i realizujemy zlecenie.
Standardowo czas od realizacji projektu do momentu montażu to 2-3dni robocze. W przypadku dużej liczby zleceń czas może ulec wydłużeniu o czym informujemy przed złożeniem zlecenia.

Folie monomeryczne (kryjące)

Folie monomeryczne charakteryzują się strukturą, która zarówno uniemożliwia zobaczenie co jest po drugiej stronie szyby na zewnątrz jak i wewnątrz. Znacznie ogranicza światło. Może być stosowana zarówno do wyklejania witryn sklepowych - szyb jak i innych powierzchni gładkich. Grafika nadrukowana na folii monomerycznej będzie bardziej wyrazista niż w przypadku folii OWV gdyż nie posiada dziurek. Folia monomeryczna może być także po wykonaniu nadruku plotowana na plotrze tnącym w dowolne kształty. Istnieje możliwość zabezpieczenia folii monomerycznej laminatem w roli (matowym lub błyszczącym) co zabezpieczy nadruk przed działaniem warunków atmosferycznych jak deszcz, śnieg czy promienie słoneczne. W przypadku montażu zewnętrznego zalecamy wybór folii z laminatem chyba, że ekspozycja folii ma być krótkotrwała wtedy nie ma takiej potrzeby.Folie monomeryczne możemy zadrukować wysokiej jakości zdjęciami czy grafikami, które przy wysokiej jakości i rozdzielczości będą wyglądały rewelacyjnie na naszych witrynach.
Zalecamy wyklejanie folii monomerycznych w górnych partiach szyb sklepowych co poza efektem reklamowym ograniczy rażenie światłem słonecznym.

Zajmujemy się wyklejaniem witryn sklepowych foliami reklamowymi monomerycznymi - w przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt mailowy.

Folie mrożone (kryjące przepuszczające światło)

Folie mrożone inaczej zwane szronionymi dzięki swoim właściwościom blokują widoczność tego co się dzieje w środku zarazem przepuszczając światło dzienne. Szczególnie polecane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach stomatologicznych, przychodniach, przedszkolach, żłobkach i innych punktach usługowych gdzie istotna jest dyskrecja.

Folie mrożone możemy zastosować wybiórczo plotując na nich logo czy godziny otwarcia (pasek folii z wyciętymi literami) co nadaje design i nowoczesny estetyczny wygląd.Folia szroniona także idealnie nadaje się do wyklejenia szyb na balkonach dla zachowania dyskrecji i estetycznego wyglądu.Folie mrożone, które stosujemy charakteryzują się także możliwością nadruku dzięki czemu jeśli chcemy utrzymać dyskrecję a zarazem nadruk reklamowy możemy zastosować tą metodę. W tym przypadku folia mrożona musi być wyklejana od zewnątrz. Możemy także zastosować dwie techniki a mianowicie plotowania i drukowania.Wyklejanie foliami mrożonymi w Warszawie i okolicach - zapewniamy wysokiej jakości folie i profesjonalny montaż.
Po wycenę montażu folii mrożonych na twoich oknach prosimy o kontakt mailowy.

Aktualności:
NOWOŚĆ! Wydruki ekspresowe

Teraz także w ofercie wydruki ekspresowe.

Czas realizacji od 2 do 4 dni w zależności od zamawianego artykułu.Zależy Ci na czasie - ta oferta jest dla Ciebie.

czytaj więcej
Cennik Xero
Zobacz nasze konkurencyjne ceny
Cennik
Poznaj ceny naszych usług
Studio graficzne
Sprawdź nasze możliwości graficzne